Zoznam prihlásených hráčov 

                                                    Aktualizácia 15.2.2021

Štartovná listina mužov a žien uzatvorená. Nominovaní hráči / hráčky  budú informovaný o nominácii mailom alebo sms a po zaplatení registračného poplatku zaradení do turnaja.  V prípade vypadnutia niekoho z prihlásených je možne doplnit štartovnú listinu náhradníkmi v poradí akom sa prihlasovali. 

          

Kategória  - muži 

                  

 1. Milan Daniš - reg. poplatok uhradený

 2. Peter Ďatko reg. popatok uhradený

3. Jozef Eckhardt - reg. polatok uhradený

4. Erik  Eckhardt - reg. polatok uhradený

5. Peter Sedláčekreg. poplatok uhradený

6. Michal Sedláček - reg. poplatok uhradeny

7. Štefan Klimek- reg. polatok uhradeny

8. Branislav Mišaník- reg. poplatok uhradenýy

9. Dušan Belošic - reg. poplatok uhradený 

10. František Beber - reg. poplatok uhradený

11. Peter Štellár -

12. Daniel Jelemnský-

13. Jozef Pitek

14. Vladimír Krátky - reg. poplatok  uhradený 

15 Matej Fulop - reg. poplatok uhradený

16. Milan Galo ml.  - reg. poplatok uhradený         

17. Miroslav Fikar  -  reg. poplatok uhradený                                            

18. Gabriel Malíšek - reg. poplatok uhradený

19. Maroš Šturdík  - reg. poplatok uhradený

20. Drahomír Malíšek - reg. poplatok uhradený

21.  Lukáš Neštický -        

22. Filip Škrabák - reg. poplatok uhradený

23. Branislav Škrabák - reg. poplatok uhradený

24. Ivan Čavojský - reg. polatok uhardený                  

25. Vladimír Čavojský st. - reg. polatok uhradený

26. Pavel Wojatschek - reg. poplatok uhradeny

27. Stanislav Šuran - reg. poplatok uhrade                                                                             

28. Jozef Jursa - reg. poplatok uhradený

29. Mialn Galo st. - reg. poplatok uhradený

30. Roman Gajarský - reg. polatok uhradený

31.  Marian Valent - reg. poplatok uhradeny

32. Peter Benca - reg. poplatok uhradený

33. Mario Kučera - reg. poplatok hradený

34. Milan Sporer - reg. poplatok uhradený

35. Samuel Kulík  - reg. poplatok uhradený

36. Dušan Táborský - reg. poplatok uhradený

37. Michal Tomovič - reg. poplatok uhradený

38. Vladimír Škandík - reg. poplatok uhradený

39. Ján Klempa - reg. poplatok uhradený

40.  Marian Forner - reg. poplatok uhradený

41. Miroslav Dedáček - reg. poplatok uhradený

42. Michal Klaučo - reg. poplatok uhradený

43. Drahomír Hradský - reg. poplatok uhradený

44. Igor Sasko - reg. poplatok uhradený

45. Peter Cvečka - reg. poplatok uhradený

46. Miroslav Buchan - reg. poplatok uhradený 

47.  Vojtech Žitný - reg. poplatok uhradený

48. Ján Benovič

49. Stanislav Švehla

50. Kamil Kríž

51. Radek Kríž

52. Jaroslav Klačo

53. Luboš Ryba 

54. Vladimír Čavojský ml. - reg. poplatok uhradený

55. Radovan Gajarský - reg. poplatok uhradený

56. Štefan Ryška  - reg. poplatok uhradený






                                                                    Kategória  - žien 

            1. Silvia Danišová - reg. poplatok uhradený                                                                                                                                                                                                                             

  • 2. Silvia Szalayova - reg. poplatok uhradený                                                                                                                                         
  • 3. Janka Szeleová -  reg. poplatok uhradený                                                                                 
  • 4. Zuzka Moráviková - reg.platok  uhradený   
  •                                                                              
  • 5. Jarka Rablovská - reg. poplatok uhradeny

  • 6. Dagmar Bitarovská - reg. poplatok uhradený  
  •                                                                                                               
  •  7. Kristína Tinky Verzálová - reg. poplatok hradený

  • 8. Katka Nagyova

  • 9. Xenia Kubalcová  reg. poplatok uhradeny