Zoznam prihlásených hráčov
Štartovná listina mužov a žien uzatvorená. Nominovaní hráči / hráčky budú informovaný o nominácii mailom alebo sms a po zaplatení registračného poplatku zaradení do turnaja. V prípade vypadnutia niekoho z prihlásených je možne doplnit štartovnú listinu náhradníkmi v poradí akom sa prihlasovali.
Kategória - muži
1. Milan Daniš - reg. poplatok uhradený
2. Peter Ďatko - reg. popatok uhradený
3. Jozef Eckhardt - reg. polatok uhradený
4. Erik Eckhardt - reg. polatok uhradený
5. Štefan Klimek- reg. polatok uhradeny
6. Branislav Mišaník- reg. poplatok uhradenýy
7. Dušan Belošic - reg. poplatok uhradený
8. Juraj Schrojf - reg. poplatok uhradený /reg poplatok neuhradeny
9. Peter Štellár - účasť potvrdená / reg poplatok neuhradeny
10. Daniel Jelemnský - účasť potvrdená / reg poplatok neuhradený
11. Frantisek Gasparovic - účasť potvrdená / reg poplatok neuhradený
12. Ivan Tomeček - reg. poplatok uhradený
13. Matej Fulop - reg. poplatok uhradený
14. Milan Galo ml. - reg. poplatok uhradený
15. Milan Galo st - reg. poplatok uhradený
16. Maroš Šturdík - reg. poplatok uhradený
17. Drahomír Malíšek - reg. poplatok uhradený
18. Lukáš Neštický - reg. poplatok uhradený
19. Miroslav Buchan reg. poplatok uhradený
20. Branislav Škrabák - reg. poplatok uhradený
21. Ivan Čavojský - reg. polatok uhardený
22. Vladimír Čavojský st. - reg. polatok uhradený
23. Pavel Wojatschek - reg. poplatok uhradeny
24. Marian Valent - reg. poplatok uhradeny
25. David Chovanec - ucast potvrdena / reg. poplatok neuhradený
26. Anton Kubíček - reg. poplatok hradený
27. Marian Klima - reg. poplatok uhradený
28. Samuel Kulík - reg. poplatok uhradený
29. Jozef Spáč - reg. poplatok neuhradený
30. Ján Klempa - reg. poplatok uhradený
31. Drahomír Hradský - reg. poplatok uhradený
32. Roman Matula - účasť potvrdená / reg poplatok neuhradený
33. Erino Čechovič - účasť potvrdená / reg poplatok neuhradený
34. Peter Cvečka - reg. poplatok uhradený
35. Vojtech Žitný - reg. poplatok uhradený
36. Štefan Ryška - reg. poplatok uhradený
37. Ján Benovič - potvrdena ucast /reg poplatok neuhradený
38. Martin Benovič - potvrdena ucast /reg poplatok neuhradený
39. René Špirek - potvrdena ucast
40. Stanislav Novák - reg. poplatok uhradený
41. Ladislav Pollák - ucast potvrdená / reg poplatok uhradeny
42. Miroslav Baša - reg. poplatok uhradený
43. Erik Pirháč - reg. poplatok uhradený
44. Mário Kučera - reg. poplatok uhradený
Kategória - žien
1. Silvia Danišová - reg. poplatok uhradený 2. Janka Szeleová - reg. poplatok uhradený
- 3. Zuzka Moráviková - reg.platok uhradený
- 4. Jarka Rablovská - reg. poplatok uhradeny
- 5. Dada Bitarovská - reg. poplatok uhradený
-
- 6. Katka Nagyova -
- 7. Xenia Kubalcová - reg. poplatok uhradeny
- 8. Anka Volková - reg. poplatok uhradeny
- 9. Katka Jerzová - reg. poplatok uhradeny